Třebotov 1:4 (0:1) SK Roztoky A
01.04.2019 15:05

Sestava: Novotný – Tauchman, Šiška, Dařina, Šiška, Skřivan – P. Havlíček, Vevera, Vagrčka (K), Pearse – Bell, Seidl

Góly: Vevera, Seidl, P. Havlíček, Bell

Další utkání jsme sehráli na půdě Třebotova, který se nachází na konci soutěžní tabulky. Hned od prvního hvizdu bylo jasné, že nás nečeká lehké utkání. Trávník byl poměrně tvrdý, suchý, takže míč při každé nedokonalosti ve zpracování uskakoval a pro naše hráče se tak kombinační hra stala znatelně těžší.

Nutno říci, že první poločas nabídl fotbalových akcí a šancí pomalu. Při jedné z nich zakončoval Seidl nad bránu. Některé naše akce nebyly dotažené, když například nepřišel ze strany hřiště přesný centr do vápna. Ovšem ve 30. minutě jsme se prosadili, když autové vhazování prodloužil Vagrčka na Veveru, který si míč zpracoval a z voleje poslal k tyči branky – 1:0 pro nás.

Hra byla spíše bojovná než oku lahodící. I proto se vyjímala akce, po níž Vagrčka nacentroval na Veveru, který si míč zpracoval a překvapil brankáře na přední tyč. Jenže tento gól nebyl uznán z důvodu údajného faulu našeho hráče před vápnem. Do šatny jsme tak odcházeli za stavu 1:0 pro nás.

Po přestávce jsme přišli nabuzeni zápas definitivně rozhodnout druhou brankou, tlak jsme měli, rohy přicházely, nicméně to byl soupeř, který z ojedinělého brejku skóroval poté, co jsme po našem rohovém kopu udělali lacinou ztrátu na půlce hřiště a nikdo se nestačil vrátit, aby po dobrém zákroku brankáře Novotného, zabránil soupeři v dorážce. Stav tedy byl 1:1 a zápas byl čím dál bojovnější. Rozhodčí svými nepřesnými rozhodnutími zápasu rozhodně nepřidal.

Poté jsme se ale prosadili po naší silné stránce – standartní situace. Kapitán Vagrčka nacentroval načechraný míč na Seidla, který umístil míč na zadní tyč, kde gólman soupeře se ještě snažil míč vytáhnout před čáru, nicméně Dařina to jistil – nakonec gól připsán Seidlovi, míč již byl skutečně za brankovou čárou.

Hned další akce skončila naším třetím gólem, kdy Bell obešel tři protihráče a předložil exkluzivní přihrávku do prázdné branky Havlíčkovi, které se balón ještě zastavil před čárou, ale i tak stihl míč dopravit do sítě. Po této brance se zápas již dohrával. Ještě v úplném závěru ve skrumáži vybojoval Vevera míč a předložil ho Bellovi, který obešel jednoho z protihráčů a slaboučkou střelou doprostřed brány dal gól, nicméně je nutno dodat, že brankář soupeře si v tomto momentu vybral svou slabší chvilku.

Těžký zápas proti nepříjemnému soupeři na strašlivém terénu jsme tedy zvládli v poměru 4:1. Již tuto sobotu 6.4. nás čeká domácí zápas s týmem Všenor, který je na 3. místě v tabulce, a tudíž nás čeká vyrovnané utkání. A my se samozřejmě budeme těšit na Vaší podporu. #JedemeDál

Vyhledávání

Partneři