SK Roztoky 1:2 (0:1) Dobříč
12.09.2019 14:16

Sestava: Novotný – Skřivan, Seidl, Paiskr, Tauchmann – Pearse, Dařina, Vagrčka, Havlíček – Kapitán, Vevera

Gól: Dařina

 

Dlouhé dny byly konečně sečteny, a tak náš tým mohl poprvé nastoupit k zápasu doma. V chladném sobotním odpoledne naši hráči nastoupili k duelu proti týmu Dobříče. Byli to naši borci, kteří se rychleji zahřáli, a soupeře od první minuty přimáčkli k jejich vápnu. Soupeř pod nátlakem dělal chyby v rozehrávce a nabízel nám tak šance. Bohužel, ani obrovské šance Vagrčky a Kapitána neskončili brankou. Poté rozhodčí neodpískal penaltu po faulu na Veveru. Do přestávky jsme si vytvořili několik dalších slibných příležitostí, ale bohužel, bez gólu. V závěru poločasu si soupeř vytvořil sérii rohových kopů, které jsme dokázali vždy odvrátit. Ovšem po jednom z rohů soupeř vrátil míč do našeho vápna, kde vinou nedohody mezi naším stoperem a brankářem, se dostal míč zvláštně až za brankovou čáru. Nutno dodat, že soupeř z Dobříče do té doby nijak neohrozil naši branku a snadnější gól zřejmě nikdy nevstřelil.

Do druhé půle tým nastoupil odhodlaný výsledek strhnout na svou stranu. Už si roztočtí nedokázali vytvářet šance tak lehko jako v první půli a tlak byl spíše po vápna, než že bychom si tvořili nějaké vyložené šance. Poté se ujmul jeden z centrů do vápna, kdy Vagrčka našel centrem Dařinu, který hlavou skóroval. Bylo vyrovnáno a tým se hnal za vyrovnáním. Z ojedinělého brejku se soupeř dostal až do našeho vápna, kde došlo ke kontaktu mezi stoperem Seidlem a hostujícím útočníkem, nutno dodat, že šlo o kontakt přes míč, tedy se nejednalo o faul. Ale rozhodčí nařídil penaltu. Tento verdikt vyvolal obrovskou míru nevole mezi hráči, fanoušky a celkově strhl atmosféru zápasu mimo sportovní rámec. Hostující tým nařízenou penaltu proměnil a týmu už se nepodařilo vyrovnat.

Soupeř ze dvou střel, no, možná se tomu ani nedá říkat střely, dvakrát skóroval. Vstřelil o jednu branku více než my, a tak bere tři body. Výkon byl slušný, ale hraje se na góly. Příště už to vyjde. Určitě.

Vyhledávání

Partneři