Změna názvu týmu - SK Roztoky - "Garda". Nesundávejte kopačky !

20.10.2014 11:14:00

     Mám rád staré pořádky, ale po utkání v řadách „Staré gardy“ mě napadlo ji přejmenovat. Po pár minutách mě hned napadlo „Mladá garda“, ale z dob nedávno minulých by došlo ke spojení souvislostí a to není meritem věci. Jak se z mladíků stávají starci na to návod není třeba, to přinese život sám. Ale jak to funguje obráceně, to jsem pochopil po hodině hry. Snad je to místní vodou, ale po zápase všichni pili pivo, tak zase nevím.

     Všiml jsem si, kdy nastala ta proměna. Prozradím to tedy všem. Nazutím, obutím kopaček. Zprvu jsem tomu nevěřil, radši jsem si je u některých prohlédl a u jedinců očichal (smrděli). Ale po vstupu na zelený pažit, se těla narovnávala, krok se prodlužoval a pohyb se stával ladným. Kolena se začala ohýbat, klouby kloubit. Neuvěřitelné, ale je to tak. Možná je také pod pažitem léčivá zóna, to radši nechci rozebírat, aby se toho nechytli developeři a neudělali zde lázně. Příčinu jsem tedy přesně nezjistil, ale funguje to zaručeně. Proto jsem rád, že mne přijali mezi sebe.                                  Můj návrh proto zní jednoduše – Garda (slovník – elitní oddíl). Tak to by tedy šlo. Má-li někdo podnětný návrh, nechť si nenechá pro sebe.
                                                                                                                                                                                                              Pavel Janoušek

     P.S. Rada na závěr – spěte v kopačkách ! Jednomu našemu gardistovi se to osvědčilo (gratulujeme k narození syna).

5/5 bodů (1 hlasování)
AUTODOPRAVA ČECH Roztoky METALCOM Kutná Hora AAC Pragocel Alchimica RECA Brno AR Brno Bláha s.r.o. Chladící věže Kala Miroslav Moravia Systems  hydrolink Město Roztoky Prockert & Hynek  Nouemont WebMotion.cz - internetová agentura                            ixis roztoky-pesek