ZL 2012 - SK Roztoky - Kladno 0:3

21.01.2012 21:32:43

V dalším utkání zimního turnaje jsme vyzvali tým z Kladna.Soupeř byl opět velmi kvalitní o čemž svědčí jeho výhra 12:1 v prvním kole.Kladno nastoupilo pod dojmem snadného vítězství.Naši borci byli ovšem výrazně proti,soupeře…

V dalším utkání zimního turnaje jsme vyzvali tým z Kladna.Soupeř byl opět velmi kvalitní o čemž svědčí jeho výhra 12:1 v prvním kole.Kladno nastoupilo pod dojmem snadného vítězství.Naši borci byli ovšem výrazně proti,soupeře dokázali eliminovat důrazným presinkem již na jeho půli a sami si byli schopni kombinační hrou připravit gólové příležitosti.Po poločase byl stav 0:0 z čehož byl soupeř již značně nervózní.Kladno po přestávce ještě přidalo na důrazu a podařilo se mu dotlačit tři rohové kopy až do naší branky.Myslím ,že i přes prohru můžeme být na naše chlapce hrdý.Všichni předvedli kvalitní výkon,ale i tak vyzdvihnu Brankáře Matěje Novotného ,který svými zákroky přiváděl soupeře k zoufalství.