Zimní liga : SK Roztoky - Říčany 2:2 (1:1)

09.12.2012 17:57:00

V samotném úvodu utkání nás soupeř zatlačil na vlastní polovinu a naši borci nevěděli kde jim hlava stojí. Útočníci soupeře se dostávali do zajímavých pozic a pouze obětavé zákroky našeho brankáře Matěje Novotného a našich obránců , udrželi stav 0:0. V průběhu prvního poločasu se naši borci začali probouzet z toho vyplynulo i pár pěkných kombinací na soupeřově polovině, bohužel bez gólového efektu. Po centru ze strany se ocitl soupeřův útočník osamocený v našem velkém vápně a nadvakrát dokázal skórovat. Tento gól nás paradoxně „nakopl“ a tak po individuální akci Michala Šťastného byl brankový stav po poločase 1:1

Vstup do druhé půle byl podobný jako v půli první s tím rozdílem že se soupeř nedostával do šancí tak jednoduše. Získal sice územní převahu ale zlepšený a hlavně zrychlený přístup k hráčům znamenal zneškodnění útoku v samotném zárodku. Po odvrácené standartní situaci soupeře se ocitli v přečíslení naši hráči a kombinace po ose Šťastný – Juráček (a opravdu      š(Š)ťastném zakončení jsme se dostali do vedení 2:1. V samotném závěru druhé půle byl tlak soupeře opravdu drtivý a po střele ze střední vzdálenosti , a následné dorážce jsme bohužel inkasovali.

Musím všem zúčastněným poděkovat za přístup k zápasu. Za zmínku stojí výkony Matěje Novotného a Lukáše Maršíka, který předvedl opravdu bojovný výkon.

Sestava : Novotný- Vondra, Juráček, Dalihod, Novák – Faměra, Buchta, Jakoubek, Maršík, Šťastný- Čermák

střídal : Pearse