Všenory - Roztoky 0:2 (0:1)

13.09.2009 11:37:25

Branky: Tomáš Juráček 2x Naši žáci opět nastoupili posíleni hráči z přípravky. Začátek utkání se odehrával v režii domácích. S přibývajícím časem ovšem hosté začali záskávat půdu pod nohama a utkání se stalo vyrovn...

Branky: Tomáš Juráček 2x

Naši žáci opět nastoupili posíleni hráči z přípravky. Začátek utkání se odehrával v režii domácích. S přibývajícím časem ovšem hosté začali záskávat půdu pod nohama a utkání se stalo vyrovnaným. Před odchodem do kabin pronikl po pravé straně Tomáš Juráček a z něuvěřitelného úhlu otevřel skóre utkání - 0:1. Za tohoto stavu se odcházelo do kabin. Druhý poločas byl opět vyrovnaný. Po souboji na hranici pokutového území vybojoval míč Matěj Novotný a připravil druhý gól opět Tomáši Juráčkovi. V tomto utkání je nutno vyzvidhnout obětavý a bojovný výkon celého týmu. Je vidět, že i po odchodu 7 hráčů do dorostu budeme hrát v soutěži důstojnou roli.
0/5 bodů (0 hlasování)
AUTODOPRAVA ČECH Roztoky METALCOM Kutná Hora AAC Pragocel Alchimica RECA Brno AR Brno Bláha s.r.o. Chladící věže Kala Miroslav Moravia Systems  hydrolink Město Roztoky Prockert & Hynek  Nouemont WebMotion.cz - internetová agentura                            ixis roztoky-pesek