Vonoklasy - Roztoky 0:1 (0:0)

27.04.2010 07:24:41

V dalším zápase nastoupilo naše mužstvo na hřišti stále se lepšících Vonoklas. Ve vyrovnaném prvním poločase jsme si vytvořili několik slibných brankových příležitostí. S jejich proměňováním, stejně jako s hrou, přihrávka...

V dalším zápase nastoupilo naše mužstvo na hřišti stále se lepšících Vonoklas. Ve vyrovnaném prvním poločase jsme si vytvořili několik slibných brankových příležitostí. S jejich proměňováním, stejně jako s hrou, přihrávkami apod. jsme však měli problémy. Po přestávkovém pohovoru se ve druhém poločase naše hra částečně zlepšila. To vedlo alespoň k tomu, že jsme vstřelili první branku, která, jak se později ukázalo, byla brankou vítěznou. Tentokrát na hře není zas až tolik co hodnotit. Chtěl bych pochválit celé mužstvo za bojovnost zejména ve druhém poločase a za vůli, přestože se tolik nedaří, dovést utkání do vítězného konce. Pro Tomáše Novotného, střelce naší jediné branky, to byla první branka v dresu přípravky. Doufám, že na ní v příštích zápasech naváže brankami dalšími.
0/5 bodů (0 hlasování)
AUTODOPRAVA ČECH Roztoky METALCOM Kutná Hora AAC Pragocel Alchimica RECA Brno AR Brno Bláha s.r.o. Chladící věže Kala Miroslav Moravia Systems  hydrolink Město Roztoky Prockert & Hynek  Nouemont WebMotion.cz - internetová agentura                            ixis roztoky-pesek