Vestec B - SK Roztoky 3:17

22.04.2013 13:11:00

Branky: 8× Ridzák Jonáš, 6× Chládek Martin, 2× Ridzák Jakub, 1× Král Marek
Ve druhém jarním zápase a celkově už v devátém v této sezoně jsme opět za krásného a slunečného počasí hráli na hřišti Vestce. Tamní rezervu, která je s námi v souteži jsme na podzim porazili doma 7:2. Tentokrát jsme byli značně oslabeni, protože jsme se museli obejít bez Kuby Záhoře, který má ruku v sádře a bez Adama Turnera, který laboruje se zády. Do sestavy se naopak vrátil Mára Král, který se prezentoval velmi sympatickým výkonem. I tak naše lavička vypadala oproti lavičce domácí velmi chudě.

S cílem rychlého stržení vedení na naši stranu jsme vletěli do prvního poločasu. A povedlo se, protože jsme velmi brzy jsme vstřelili 5 branek. První poločas jsme po malých zaváháních v obraně 2× inkasovali. Vstřelili jsme jich však 8 gólů a tak na ukazateli po poločasovém hvizdu hlavního arbitra utkání svítilo skóre 2:8. Kluci měli ke konci půle tendenci hrát na sebe což vedlo k častým a zbytečným ztrátám míče. O přestávce jsme je na to upozornili a zdůraznili, že po ztrátách musí logicky následovat získání balonu, které je fyzicky náročnější než držení balonu na našich kopačkách.

Druhý poločas jsme pokračovali ve výkonu ze začátku zápasu. Opět jsme si přihrávali a tím tak hru ovládali. Soupeři jsme dovolili jednou skórovat a sami jsme po krásných akcích a lá „Barca“ přidali 9 branek. Zápas skončil 3:17.

Kluky musíme pochválit, protože jsme do Vestce přijeli s pouze sedmičlennou flotilou. Bylo důležité šetřit síly což se nám dařilo. Střídali jsme pravidelně, aby každý hráč měl pauzu na odpočinek, i když byla často velmi krátká. Děkujeme rodičům, kteří zůstali a podporovali. Myslím, že jsme si všichni vylepšili už tak slunečnou a krásnou neděli. Příští zápas hrajeme za týden v neděli ve Všenorech od 10:00. Pojďme potvrdit narůstající formu před těžkým trojlístkem soupeřů Jesenice B, Mníšek, Červený újezd. Takže Roztoky do toho !!!!!!!!

Sestava: Fišman – Běhounek, Novotný, Ridzák Jonáš – Chládek ©, Ridzák Jakub