Velké Přílepy : SK Roztoky 1:2 (0:2)

08.09.2012 11:55:00

Branky: Vlček, Reinvart

V třetím kole jsme se museli obejít bez dvou klíčových hráčů Čížka a Kočího. A když se v  průběhu utkání zranili další dva hráči základní sestavy, tak jsme museli vytáhnout triumf v podobě Pavla Čermáka.  Po poločase jsme již vedli 0:2 po brankách Reinvarta a Vlčka.

V druhém poločase jsme zahazovali jednu šanci za druhou a tak místo klidného dohrání utkání jsme se o výsledek báli až do samotného závěru utkání. Deset minut před koncem domácí snížili na 1:2 a v devadesáté minutě mohli dokonce vyrovnat, ale tentokrát nás podržel brankář Snopek. A tak jsme se mohli radovat z dalšího vítězství.