Velké Přílepy : Roztoky 1:2 ( 1:0)

07.09.2011 15:40:31

Branky : Čížek, Kořínek Pavel V prvním kole nové sezony nás čekal tým Velkých Přílep. Již od prvních minut utkání bylo jasné, že nás nečeká lehký zápas. Domácí byli aktivnější a vypracovali si řadu šancí. Ve dvou př...

Branky : Čížek, Kořínek Pavel

V prvním kole nové sezony nás čekal tým Velkých Přílep. Již od prvních minut utkání bylo jasné, že nás nečeká lehký zápas. Domácí byli aktivnější a vypracovali si řadu šancí. Ve dvou případech nás od inkasovaného gólu zachránila tyč. Pak už se domácí dočkali, kdy po naší špatné rozehrávce se zmocnil míče domácí hráč a přehodil vyběhnutého brankáře Snopka 1:0. Bohužel ani tento okamžik náš tým neprobudil, a tak jsme se protrápili až do konce prvního poločasu.
Druhý poločas už byl z naší strany  zcela odlišný. Tým Přílep jsme začali přehrávat a vypracovali jsme si i brankové příležitosti. V 60. minutě jsme se dočkali. Domácí brankář svým špatným odkopem nabídnu šanci Čížkovi a ten krásným obloučkem uklidil míč do brány 1:1. O několik minut později jsme se dočkali podruhé. Po centru Doležala se v pokutovém území prosadil hlavou Kořínek 1:2. V dalším průběhu utkání jsme již výsledek udrželi a získali první tři cenné body.