Tursko - Roztoky 6:7 (0:5)

11.10.2009 19:54:21

Branky: Žáček 2x, Matoušek 2x, Čermák 2x, Nižňanská V dnešním kole jsme zavítali na hřiště nováčka soutěže do Turska. V prvním poločase jsme předváděli aktivní hru ve všech řadách a soupeři nastříleli 5 branek.Druhý...

Branky: Žáček 2x, Matoušek 2x, Čermák 2x, Nižňanská

V dnešním kole jsme zavítali na hřiště nováčka soutěže do Turska. V prvním poločase jsme předváděli aktivní hru ve všech řadách a soupeři nastříleli 5 branek.Druhý poločas zastihl naše nejmenší v nedbalkách a v představě snadného vítězství nad soupeřem ze spodní části tabulky. Ten to však důrazně odmítl a srovnal skóre na 6:6. V poslední minutě utkání remízu razantní střelou z větší vzdálenosti odmítla sváteční střelkyně Zorka Nižňanská a posunula náš tým k vítězství 7:6.