Turnaj Zličín „A“: Roztoky – Řepy 4:0 (2:0)

28.01.2013 21:23:00

Branky: Čížek, Reinvart, Moravec, Lyznyk
Po smolné porážce v prvním zápase turnaje 2 : 4 s mužstvem Tuchoměřic, přestože jsme ještě 15 min před koncem vedli 2 : 1, jsme nastoupili do dalšího utkání s cílem zvítězit a minulou porážku tak odčinit. To bylo na naší hře vidět hned od začátku. Výborně jsme kombinovali, pohybovali se, soupeře nepustili téměř do žádné šance, což se také projevilo na skóre prvního poločasu. Ve druhém poločase jsme pokračovali v podobném výkonu a i přes některé trenérovi výtky, jsme utkání v poklidu dovedli do vítězného konce. Pokud vše půjde v podobném duchu dál, máme se na jaře určitě nač těšit.