Turnaj „starých gard“

28.01.2013 21:20:00

Družstvo SK Roztoky, složené z bývalých i současných fotbalistů, za vydatné pomoci volejbalistů ze Sokola Roztoky, se zůčastnilo turnaje „Starých gard“, hráčů nad 35 let.

Turnaj se hrál ve sportovní hale v Radotíně za účasti 10 mužstev. Přestože jsme patřili k věkově starším, sehráli jsme s našimi soupeři vcelku vyrovnaná utkání. Chybělo nám trochu štěstí, ale i tak můžeme být s naším vystoupením spokojeni. Chvíli nám trvalo, než jsme si zvykli na povrch a rychlost míče i našich soupeřů. V bráně nás podržel svými výkony Íma Bárta a v útoku zase řádil Pavel „Lasky“ Hájek.

Tradičním enormním nasazením dominoval Zdenda Záhoř. Zkušenost představovali Vláďa „Sygy“ Svoboda a Bóďa Šulc. O dobrou náladu se staral Mára Věchet, trošku „Brazílie“ přidal v některých zápasech Pavel Rus, no a já s Jindrou Medkem jsme se starali hlavně o to, abychom toho moc nezkazili a trochu celé mužstvo usměrňovali. V prvním zápase jsme prohráli s mužstvem Vrané nad Vltavou

0 : 2. Gól jsme dostali hned na začátku zápasu, pak jsme se snažili o vyrovnání, ale hra vabank přinesla v poslední minutě druhou branku soupeře. S domácím Motorletem jsme na to chtěli vletět hned od začátku a vstřelit nějaký gól. To se nám povedlo vcelku rychle, hned 2×, bohužel do vlastní branky, takže jsme za 5 minut prohrávali po další chybě 0 : 3. Pak jsme soupeře zatlačili, snížili na rozdíl jediné branky, ale vyrovnat se nám nepodařilo. V dalším zápase jsme prohráli vcelku jasně s Řeporyjema 0 : 3 a vypadalo to, že pokud se v posledním zápase ve skupině nekousneme, budeme hrát o poslední místo. Na ČAFC jsme vlítli a s přehledem vyhráli 5 : 1. Neměli šanci a koukali a koukali. No a v našem závěrečném zápase o sedmé místo jsme, po už trošku neuspořádaném a hlavně unaveném výkonu, prohráli 2 : 5 s Radotínem.

Takže jsme celkově skončili na osmém místě. Ale dobrý, potrénujeme a příští rok to bude zase lepší. Navíc nám pořadatelé slíbili věkovou hranici nad 40 let, což by pro nás bylo určitě přínosem.

Tak ještě střelci branek: Hájek 5, Svoboda 2, Medek a Záhoř 1.

Tomáš Novotný

0/5 bodů (0 hlasování)
AUTODOPRAVA ČECH Roztoky METALCOM Kutná Hora AAC Pragocel Alchimica RECA Brno AR Brno Bláha s.r.o. Chladící věže Kala Miroslav Moravia Systems  hydrolink Město Roztoky Prockert & Hynek  Nouemont WebMotion.cz - internetová agentura                            ixis roztoky-pesek