Turnaj starších žáků ve Chvatěrubech

05.09.2011 18:27:10

Dne 2.9.2011 jsme se zúčastnili s týmem starších žáků, doplněným o mladší, Mezinárodního žákovského turnaje ve fotbale pod záštitou velvyslance České republiky v Lucembursku pana Víta Korselta ve Chvatěrubech. Byli jsme nal...

 Dne 2.9.2011 jsme se zúčastnili s týmem starších žáků, doplněným o mladší, Mezinárodního žákovského turnaje ve fotbale pod záštitou velvyslance České republiky v Lucembursku pana Víta Korselta ve Chvatěrubech. 

Byli jsme nalosováni do skupiny s týmy Lucemburska, Turska a Přední Kopaniny. V prvním zápase s Lucemburskem jsme se rozehrávali, naši nehráli špatně, ale bohužel jsme po bezbrankové remíze prohráli na penalty a získali tak z utkání pouze jeden bod. V dalším zápase nás čekala Přední Kopanina, od které jsme vzhledem ke kvalitě jejich dospělého Áčka čekali výborný výkon. Naši do utkání vstoupili výborně a získali jsme si náskok 3:0. Potom si kluci vybrali, naštěstí jedinou, slabší chvilku v turnaji, nechali jsme soupeře stáhnout na 3:2 a skoro se báli o výsledek. Po velkém boji jsme výsledek udrželi a zůstali ve hře o vítězství ve skupině. V posledním zápase skupiny jsme v klidu a přehráli Tursko a protože Lucembursko prohrálo a s Přední Kopaninou, stali jsme se vítězi skupiny a čekali na soupeře do finále. Tím byl tým Kralup. Naši kluci se před zápasem správně nahecovali a šli do zápasu s tím, že si chtějí zahrát a finále si užít. Během celého zápasu jsme soupeře k ničemu nepustili a když už se dostali do náznaku šance, likvidoval jí náš gólman. Do vedení jsme se dostali zkraje druhé půle a pár minut před koncem jsme po krásném úniku a tvrdém přehrání obránce potvrdili na 2:0.

Po výborném výkonu jsme se stali vítězi celého turnaje. Úmyslně nechci žádného hráče zvlášť jmenovat, protože všichni podali výborný výkon a v opravdu velmi teplém počasí bojovali na hranici možností. Trenéři se shodli, že jsou unešeni hlavně hrou, kdy si všichni hráči plnil své úkoly, nádherně kombinovali na jeden dva dotyky do šířky, dozadu, dokud si nepřipravili pozici na útok a neudeřili.

Tak tedy díky všem, kteří turnaj odehráli:
Matěj Novotný, Lukáš Bláha, Kuba Faměra, Míra Dalihod, Marek Hendrych, Tomáš Juráček, Michal Roškot, Martin Faměra, Štěpán Svoboda a David Čermák.

Fotky z turnaje najdete ve fotogalerii.
0/5 bodů (0 hlasování)
AUTODOPRAVA ČECH Roztoky METALCOM Kutná Hora AAC Pragocel Alchimica RECA Brno AR Brno Bláha s.r.o. Chladící věže Kala Miroslav Moravia Systems  hydrolink Město Roztoky Prockert & Hynek  Nouemont WebMotion.cz - internetová agentura                            ixis roztoky-pesek