Turnaj starších žáků 1.2. Říčany

03.02.2014 22:58:00

V sobotu 1.2. jsme odehráli letošní první turnaj starších žáků v Říčanech v krásné nové hale Na Fialce. Turnaje se zúčastnily týmy Praga, Průhonice, Točná, Zeleneč, Velim, Dublovice a Roztoky.

Turnaj jsme zahájili zápasem s Průhonicemi, který jsme nešťastně prohráli 0:1. Naším dalším soupeřem byl tým Praga. Na našich bylo vidět, že se pomalu na halu aklimatizují, ale Praga byla nad naše síly a opět jsme prohráli 0:1. Nutno říci, že Praga se stal vítězem turnaje. Pro další zápas s týmem Zelenče jsme přeskupili řady a bylo to okamžitě znát. Zeleneč, která přijela s vysokými ambicemi jsme porazili 2:0.  V dalších zápasech jsme porazili týmy Dublovic a Točné. V posldním zápase ale padla kosa na kámen. Nastoupili jsme proti týmu FC Velim a byli jsme velm rádi za prohru 0:4.

Po třech výhrách a třech prhrách jsme na turnaji obsadili konečné 5. místo. Cšechny kluky je třeba pochválit za disciplinovanost a přistup k zápasu. Některým sice chvíli trvalo, než se probrali, ale každy nechal palubovce co mohl.

Další turnaj odehrajeme, tentokrát ve staré říčanské hale, dne 23.2.

Martin Šťastný

0/5 bodů (0 hlasování)
AUTODOPRAVA ČECH Roztoky METALCOM Kutná Hora AAC Pragocel Alchimica RECA Brno AR Brno Bláha s.r.o. Chladící věže Kala Miroslav Moravia Systems  hydrolink Město Roztoky Prockert & Hynek  Nouemont WebMotion.cz - internetová agentura                            ixis roztoky-pesek