Turnaj Staré Splavy

16.05.2011 11:05:50

V neděli se naše mužstvo tradičně zúčastnilo turnaje mladších žáků ve Starých Splavech. Protože termín kolidoval s termínem mistrovského zápasu našich žáků, jeli jsme na turnaj s mužstvem přípravky, doplněným o D.Čermá...

V neděli se naše mužstvo tradičně zúčastnilo turnaje mladších žáků ve Starých Splavech. Protože termín kolidoval s termínem mistrovského zápasu našich žáků, jeli jsme na turnaj s mužstvem přípravky, doplněným o D.Čermáka a G.Gaislovou.

V prvním zápase jsme prohráli s domácími v poměru 2 : 7. Góly dali D.Čermák a G.Gaislová.

Proti staršímu a vyspělejšímu soupeři jsme hráli téměř celý první poločas velice dobře a utkání bylo vyrovnané. Potom se ovšem projevila fyzická převaha našeho soupeře, což se projevilo zejména ve druhém poločase na celkovém skóre. Přesto jsme podali velice snaživý a sympatický výkon, který byl mnohdy odměněn potleskem přítomných diváků.

V zápase o třetí místo jsme odpoledne nastoupili proti mladším žákům z Bukovan. Po celý zápas jsme měli výraznou převahu, kterou jsme ovšem v prvním poločase nedokázali zúročit vstřelením nějaké branky. Naopak z ojedinělého útoku se prosadil soupeř a po prvním poločase vedl 1 : 0.

Ve druhé půlce jsme již naší převahu dokázali vyjádřit i gólově. Trpělivě jsme čekali na šance, které se nám nakonec díky G.Gaislové, T.Novotnému, K.Pearsemu a D.Čermákovi podařilo proměnit a zaslouženě jsme, po výsledku 4 : 1, získali třetí místo.

Opět bych chtěl všem hráčům poděkovat za velice dobrý výkon, k nejlepším patřili opět Filip Matoušek a Kryštof Pearse, velice dobře hrála i Gábina Gaislová a ve druhém utkání se na místě stopera výborně uvedl Honza Medek. Největší pochvalu za suverénně nejlepší výkon z celého mužstva však získává David Pešek. Hrál, bojoval, přihrával, čistě a spolehlivě bránil, prostě opravdu výborný výkon. Mohl by z něj být minimálně stejně dobrý fotbalista, jako jeho starší bratr. Doufám, že mu to vydrží hodně dlouho.

0/5 bodů (0 hlasování)
AUTODOPRAVA ČECH Roztoky METALCOM Kutná Hora AAC Pragocel Alchimica RECA Brno AR Brno Bláha s.r.o. Chladící věže Kala Miroslav Moravia Systems  hydrolink Město Roztoky Prockert & Hynek  Nouemont WebMotion.cz - internetová agentura                            ixis roztoky-pesek