Tuchoměřice - SK Roztoky 4:4 (4:0)

08.11.2010 08:16:56

Branky: Petr Vevera 2x, Tomáš Juráček, Michal Roškot Do posledního podzimního zápasu jsme nastupovali s vědomím, že první místo tabulky je naše a již nás nikdo nemůže ohrozit. K zápasu jsme nastoupili téměř v kompletní sestav...

Branky: Petr Vevera 2x, Tomáš Juráček, Michal Roškot

Do posledního podzimního zápasu jsme nastupovali s vědomím, že první místo tabulky je naše a již nás nikdo nemůže ohrozit. K zápasu jsme nastoupili téměř v kompletní sestavě, chyběl pouze David Mibelli. Jeho nepřítomnost se však v prvním poločase ukázala jako zásadní. Obrana zdaleka nehrála svůj standard a to se přeneslo na celé mužstvo. Hráči Tuchoměřic měli převahu a vyjádřili ji v prvním poločase 4 góly. Nálada v kabině o poločase nebyla, pochopitelně, nijak veselá. Hráče nebylo v žádném případě za co chválit, ale větší kritika byla také zbytečná, protože každý hráč sám věděl, že podaný výkon byl špatný. Hráče se podařilo přesvědčit, že se nic neděje a 4-gólové manko je možné smazat. Hlavně mužstvo musí hrát svou kombinační hru, kterou umí a poslední zápas si užít. Do druhého poločasu jsme nastoupili se změnou na stoperovi a obrana rázem byla jako proměněná. Žádné bezhlavé odkopy, rozehrávka v obraně do šířky a založení útoku, ... Záloha začala kombinovat a během prvních 10 minut druhé přišla smršť, když jsme snížili na 4:3. Dobývání branky soupeře pokračovalo celý druhý poločas, ale již jsme, bohužel, dokázali pouze vyrovnat. I když šancí bylo ještě 4 góly. Gól málem vsítil i Tomík Houba Novotný. Jeho střelu  však brankář pouze vyrazil a pro Michala Roškota již nebyl problém míč dorazit do prázdné brány.
Kluky je nutno pochválit, že přes nepříznivý poločas zvedli hlavy a zápas srovnali. Po zápase také byla oslava, jak kdybychom zápas vyhráli, nakonec i s "tučnákem" na krásném blátě před kotlem našich diváků, kteří naše kluky neúnavně hnali do útoku.