Tuchoměřice - SK Roztoky 0:7 ( 0:4 )

27.05.2013 19:04:00

Tuchoměřice – SK Roztoky 0:7 ( 0:4 )

Branky: Ridzák Jonáš  3×, Ridzák Jakub 1×, Záhoř 1×, Liška 1×, Chládek 1×

                V neděli ráno jsme měli na programu poslední zápas této sezony na hřišti posledních Tuchoměřic. Už o moc nešlo, protože je jisté, že skončíme 3. I přesto jsme chtěli vyhrát a zakončit sezonu vítězně. Za velmi chladného a deštivého počasí jsme na utkání přijeli s řadou nových tváří v sestavě. Svůj debut za SK Roztoky si odbyli Vojta Šturm a Matěj Liška. Druhý jmenovaný ho dokonce okořenil gólem. Šturm se i přes řadu šancí stejné radosti nedočkal. Svůj 2. zápas za Starší přípravku odehráli dva mladí koně Růžička a Gebelt a svým výkonem ukázali, že příští sezonu budou velkým přínosem. Naopak nám chyběl Tomáš Novotný, který ve stejný čas chytal za mladší žáky. Vůbec poprvé v sezoně jsme si mohli dovolit luxus v podobě pravidelného střídání dvou pětic.

                Od začátku jsme byli opticky lepší. I když jsme se snažili tak nám kombinace a přihrávky moc nešly. Pohyb a odhodlání byl dobrý, ale podepsala se nesehranost.  Přesto jsme do poločasu vstřelili 4 branky a poslední zápas si užívali. Nutno dodat, že jsme spoustu šancí ještě zahodili díky skvělému brankáři Tuchoměřic.

                Druhý poločas jsme se v technických dovednostech zlepšili a zpřesnili kombinaci. Přítomné diváky jsme zahřáli řadou hezkých akcí a přidali 3 branky. Je pozoruhodné jak i přes výškový deficit dua Růžička – Gebelt dělali tito borci v obraně soupeře rozruch. Oba hráli s velkým zaujetím a jejich kombinace byla vynikající. Zápas jsme vyhráli 0:7. Hattrickem se poslední zápas za starší přípravku blýskl Jonáš Ridzák. Na závěr sezony se čistého konta dočkal brankář Fišman.

                Sezonu jsme tedy zakončili vítězně a můžeme být spokojení. Celý rok hodnotíme jako velmi vydařený. Ze 14ti zápasů jsme získali 10 vítězství a pouze 2× jsme prohráli. Herně udělali kluci velký pokrok a během uplynulých 10ti měsíců dobře pracovali. Bohužel se musíme rozloučit s 6ti hráči ročníku 2002. Chládek, bratři Ridzáci, Běhounek, Šturm a Tomík Novotný odcházejí do mladších žáků. Kluci moc vám děkujeme, všichni jste byli fantastičtí. Stejně tak děkujeme i mladším hráčům, kteří u nás zůstávají a moc se těšíme na 6 chlapců, kteří se k nám posunou z mladší přípravky. Děkujeme výboru a hlavně všem rodičům za vstřícnost a podporu a zase někdy příště na viděnou. Roztoky do toho !!!

Sestava: Fišman – Záhoř, Chládek ©, Ridzák Jonáš, Ridzák Jakub, Turner, Běhounek, Liška, Šturm, Gebelt, Kaftan, Růžička

5/5 bodů (1 hlasování)
AUTODOPRAVA ČECH Roztoky METALCOM Kutná Hora AAC Pragocel Alchimica RECA Brno AR Brno Bláha s.r.o. Chladící věže Kala Miroslav Moravia Systems  hydrolink Město Roztoky Prockert & Hynek  Nouemont WebMotion.cz - internetová agentura                            ixis roztoky-pesek