Tuchoměřice - SK Roztoky 0:0 (0:0)

13.05.2010 08:47:16

K čtvrtému jarnímu zápasu jsme cestovali do Tuchoměřic s odhodláním navázat na předchozí vysokou domácí výhru. Bohužel naši hráči nedokázali odhodlání přenést na hřiště čímž trpěla hra. Zápas mizerné kvality nabídl pr...

K čtvrtému jarnímu zápasu jsme cestovali do Tuchoměřic s odhodláním navázat na předchozí vysokou domácí výhru. Bohužel naši hráči nedokázali odhodlání přenést na hřiště čímž trpěla hra. Zápas mizerné kvality nabídl pramálo zajímavých situací. Do největší šance roztockých se v první půli protlačil Michal Pešek, který ustál atak obránce, ovšem jeho střelu brankář reflexivně vyrazil nohou. Po hříchu to byla jediná větší šance našeho mužstva v celém zápase. Domácí v první půli hrozili jen ze standardních situací nebo střelami z dálky, kterými ovšem trefovali střed brány. Ani po důrazném proslovu trenéra v poločase se náš výkon nezměnil a dál jsme se utápěli v nepřesných přihrávkách a nesmyslně nakopávaných míčích. A protože ani domácí nepředvedli nic fotbalového skončil zápas 0:0.
0/5 bodů (0 hlasování)
AUTODOPRAVA ČECH Roztoky METALCOM Kutná Hora AAC Pragocel Alchimica RECA Brno AR Brno Bláha s.r.o. Chladící věže Kala Miroslav Moravia Systems  hydrolink Město Roztoky Prockert & Hynek  Nouemont WebMotion.cz - internetová agentura                            ixis roztoky-pesek