Tuchoměřice - Roztoky 0:1 (0:1)

21.10.2009 10:43:45

Branka : Honza Krajčík V tomto kole jsme zavítali na hřiště Tuchoměřic s odhodláním napravit dojem z nepodařeného zápasu z minulého kola. V prvním poločase byla hra hlavně o bojovnosti a gólové šance byli k vidění jen sporadi...

Branka : Honza Krajčík

V tomto kole jsme zavítali na hřiště Tuchoměřic s odhodláním napravit dojem z nepodařeného zápasu z minulého kola. V prvním poločase byla hra hlavně o bojovnosti a gólové šance byli k vidění jen sporadicky. Ty největší si vypracovali naši kluci. Hned tu první útočník Honza Krajčík, který z dobré pozice vysoko přestřelil hostující bránu a následně po krásném úniku Filipa Kalhouse z levé strany dostal Michal Jonáš milimetrový balon, ale gólmana nepřekonal. Až do třetice se Náš tým dočkal a po pěkné akci kterou chladnokrevně zakončil Honza Krajčík jsme se dostali do vedení 1:0. Tento stav vydržel až do konce prvního poločasu. V druhém poločase se obraz hry příliš nezměnil. Domácí se sice tlačili před naší bránu, ale v bráně stál opět spolehlivě chytající Vojta Snopek, který všechny domácí příležitosti pochytal. S přibývajícími minutami, kdy domácí se spíše soustředili na útočnou fázi se pro naše kluky otvíraly okénka pro brejkové situace a jen díky špatné finální přihrávce se naši fotbalisti připravili o další gólovou radost. Do konce zápasu se již nic nezměnilo a tak jsme si z Tuchoměřic odvezli zaslouženě všechny body.