Tuchoměřice B - Roztoky B 3-3

06.05.2012 22:37:00

Branky: Svoboda, Koráb, Boroš

V sobotu 5.5. jsme zavítali k zápasu s mužstvem do Tuchoměřic. Soupeř ač v tabulce byl 4 body za námi nezačal vůbec špatně a hned v prvních minutách nás zaskočil dvěma skoro 100% šancemi které musel hasit náš gólman.

Po úvodních minutách jsme začali být aktivnější a po volném přímém kopu Ládi Svobody jsme šli do vedení. Domácí tým plný mladíků na hřišti kropeném deštěm nám svojí bojovností  dělal problémy a jen nepřesnou koncovkou domácích jsme odolávali a 10 minut před koncem poločasu jsme Korábem šli do dvoubrankového vedení které nám bohužel do konce poločasu nevydrželo a po rohovém kopu jsme inkasovali. Po přestávce jsme začali docela dobře a po gólu Boroše jsme opět vedli o dvě branky ale od té doby jako by jsme na hřišti nebyli a domácí si dělali co chtěli. Po několika neproměněných šancí se po naší chybě v obraně, snížili na rozdíl gólu. Do konce zápasu jsme si vypracovali několik šancí ale ty jsme trestuhodně neproměnili a podle hesla nedáš dostaneš jsme opět po naší chybě inkasovali a tím jsme ztratili šanci na 3 body a byli rádi za 1 bod.

0/5 bodů (0 hlasování)
AUTODOPRAVA ČECH Roztoky METALCOM Kutná Hora AAC Pragocel Alchimica RECA Brno AR Brno Bláha s.r.o. Chladící věže Kala Miroslav Moravia Systems  hydrolink Město Roztoky Prockert & Hynek  Nouemont WebMotion.cz - internetová agentura                            ixis roztoky-pesek