Trocha historie

03.06.2009 21:48:15

Přinášíme Vám první vlaštovku v podobě fotografií nalezených při úklidu v kabinách a zároveň Vás prosíme o identifikaci jednotlivých plejerů a funkcionářů, určení data pořízení fotografie, jakou soutěž v té době tým hr...

Přinášíme Vám první vlaštovku v podobě fotografií nalezených při úklidu v kabinách a zároveň Vás prosíme o identifikaci jednotlivých plejerů a funkcionářů, určení data pořízení fotografie, jakou soutěž v té době tým hrál plus další zajímavé historky, které se k fotografii či týmu vážou.
Nejzdatnější informátoři budou zcela po zásluze odměněni čestnými vstupenkami na vybrané domácí utkání (včetně prémie v podobě piva či klobásy zdarma) či vstupenkou na večerní část 3.Dokopné (taneční zábava Na Růžku).

Informace můžete sdělovat osobně, telefonicky, emailem na klubovou schránku. Výsledky pátrání budeme postupně zveřejňovat.


1. fotografie2. fotografie3. fotografie4. fotografie

0/5 bodů (0 hlasování)
AUTODOPRAVA ČECH Roztoky METALCOM Kutná Hora AAC Pragocel Alchimica RECA Brno AR Brno Bláha s.r.o. Chladící věže Kala Miroslav Moravia Systems  hydrolink Město Roztoky Prockert & Hynek  Nouemont WebMotion.cz - internetová agentura                            ixis roztoky-pesek