Třebotov : Roztoky 2:1 ( 2:0)

07.09.2011 15:44:29

Branky : Doležal Po výhře v prvním kole jsme čekali, že náš tým přiveze další body i z hřiště Třebotova. Domácí se od prvních minut prezentovali jednoduchou hrou v podobě nakopávaných balonů za naší obranu. To naše obrann...

Branky : Doležal

Po výhře v prvním kole jsme čekali, že náš tým přiveze další body i z hřiště Třebotova. Domácí se od prvních minut prezentovali jednoduchou hrou v podobě nakopávaných balonů za naší obranu. To naše obranná řada zvládala celkem bez problému a nepouštěla domácí tým do žádných vyložených šancí . Roztocký tým se snažil o kombinační fotbal, ale bohužel nebylo v naší  hře tolik pohybu, abychom tým soupeře přehráli. Ve 20 minutě přišel šok. Po centrovaném balonu do naší šestnáctky brankář Snopek vyrazil míč pouze před nohy domácího útočníka a ten pohodlně uklidil míč do sítě 1:0. Poté přišla řada neproměněných šancí roztockých fotbalistů. V hlavních rolích „spalovačů“se představili Kořínek Michal i Pavel, Čížek, a Doležal. A známé fotbalové pravidlo“ nedáš dostaneš“ se potvrdilo i tentokrát. Opět po centru z pravé strany zůstal v pokutovém území zcela volný domácí útočník a pohodlně hlavou skóroval. 2:0. Tento stav vydržel až do konce prvního poločasu.
Druhý poločas pokračoval se stejným scénářem jako první poločas. Roztočtí si vypracovali další řadu brankových příležitostí, ale bohužel využili pouze jedinou. To když po faulu na Kořínka proměnil Doležal pokutový kop.2:1. A tak Roztočtí odjížděli z Třebotova s prázdnou.
0/5 bodů (0 hlasování)
AUTODOPRAVA ČECH Roztoky METALCOM Kutná Hora AAC Pragocel Alchimica RECA Brno AR Brno Bláha s.r.o. Chladící věže Kala Miroslav Moravia Systems  hydrolink Město Roztoky Prockert & Hynek  Nouemont WebMotion.cz - internetová agentura                            ixis roztoky-pesek