Středokluky - SK Roztoky B 3:0

27.03.2017 11:18:00

Začíná jaro a nám začíná druhá část sezóny. Po zimní přestávce jsem byl zvědav, jak se předvedeme a první komplikace začali při sestavování nominace. Jelikož přes zimu skončilo několik lidí a někteří byli povoláni do A týmu, tak se dala očekávat složitá situace. K zápasu jsem nominoval zkušené hráče, jiní mi nezbyli. Náš věkový průměr byl sice vyšší ale ta kvalita tam byla.

Zápas se odehrával na ne moc kvalitním hřišti, ale povrch byl stejný pro oba týmy tak se moc nevymlouváme i když domácí jsou lépe zvyklí. První branka padla po centru se strany, kdy jsme nezachytili náběh hráče soupeře a ten to krásně trefil hlavou. Při druhé obdržené brance míč neudržel náš brankář, ale v jiných situacích nás podržel tak že mu nemáme co vyčítat. Třetí branka padla po akci 2 hráčů domácích na našeho brankaře. Náš výkon byl po dlouhé zimní pauze zatím kostrbatý, a tak příště na domácím hřišti určitě využijeme zkušenost našich hráčů a hra bude přesnější a kvalitnější.

 

Osobně bych poděkovat Z. Záhořovi st. že po rozlučce konce sezony svého volejbalu nám šel pomoct, děkuji.

 

4/5 bodů (1 hlasování)
AUTODOPRAVA ČECH Roztoky METALCOM Kutná Hora AAC Pragocel Alchimica RECA Brno AR Brno Bláha s.r.o. Chladící věže Kala Miroslav Moravia Systems  hydrolink Město Roztoky Prockert & Hynek  Nouemont WebMotion.cz - internetová agentura                            ixis roztoky-pesek