Středokluky : Roztoky 2:3 (1:1)

19.10.2011 14:42:06

Branky: Čížek 2×, Šmíd K dalšímu venkovnímu zápasu jsme zavítali na půdu Středokluk. Jelikož jsme na soupeře ztráceli čtyři body potřebovali jsme nutně vyhrát, aby se nám čelo tabulky nevzdálilo. Již od prvních minut bylo v…

Branky: Čížek 2×, Šmíd

K dalšímu venkovnímu zápasu jsme zavítali na půdu Středokluk. Jelikož jsme na soupeře ztráceli čtyři body  potřebovali jsme nutně vyhrát, aby se nám čelo tabulky nevzdálilo. Již od prvních minut bylo vidět, že zápas bude velice vyrovnaný. Do vedení jsme se dostali po gólu Čížka, který využil nedůraznost domácího brankáře. Za nedlouho se domácím podařilo vyrovnat. Když po sérii rohových kopů se prosadil hlavou domácí kapitán.
V druhém poločase se nám podařilo soupeři odskočit o dvě branky. Na dva jedna zvyšoval střelou z hranice pokutového území Šmíd. A o pár minut později pěknou hlavičkou zvyšoval opět Čížek na 3:1. Dále jsme si vypracovávali brankové příležitosti, ale již bez gólového efektu. Domácím se do konce zápasu podařilo pouze výsledek snížit na konečných 2:3. A proto jsme si odvezli cenné tři body.