Středokluky B - SK Roztoky 1:2 (1:1)

08.11.2010 08:06:44

V desátém kole zavítali naši fotbalisté opět na hřišti soupeře. Tentokrát jsme se střetli s B týmem Středokluk. Středokluky byly před zápasem na druhém místě se ztrátou pěti bodů na naše mužstvo. Do utkání , jehož první po...

V desátém kole zavítali naši fotbalisté opět na hřišti soupeře. Tentokrát jsme se střetli s B týmem Středokluk. Středokluky byly před zápasem na druhém místě se ztrátou pěti bodů na naše mužstvo. Do utkání , jehož první poločas se hrál v mlze, vstoupili lépe roztočtí. Po centru Svobody usměrnil balon lehkou tečí na branku Doležal, brankář balon vyrazil před dobíhajícího Krále, který už byl příliš blízko k brankáři na to aby ho dokázal prostřelit. Vzápětí se ve vápně odrazil míč k Šrámkovi, ale jeho střela šla vedle.
0/5 bodů (0 hlasování)
AUTODOPRAVA ČECH Roztoky METALCOM Kutná Hora AAC Pragocel Alchimica RECA Brno AR Brno Bláha s.r.o. Chladící věže Kala Miroslav Moravia Systems  hydrolink Město Roztoky Prockert & Hynek  Nouemont WebMotion.cz - internetová agentura                            ixis roztoky-pesek