Spartak Průhonice - SK Roztoky 0:4 (0:1)

08.10.2011 15:16:02

Branky: Richard Hodan, Michal Pešek, Michal Roškot, Radek Šlancar V pátém kole jsme zavítali na hřiště Průhonic. Společně s námi to byl tým, který ještě neprohrál, takže jsme očekávali těžké utkání. V úvodníh minutách n…

Branky: Richard Hodan, Michal Pešek, Michal Roškot, Radek Šlancar

V pátém kole jsme zavítali na hřiště Průhonic. Společně s námi to byl tým, který ještě neprohrál, takže jsme očekávali těžké utkání. V úvodníh minutách nás soupeř přehrával a obránci nevěděli kde jim hlava stojí. Hned při naší první akci předvedl Vevera ukázkovou práci s míčem a po následném faulu na něj byl odpískán pokutový kop, který s přehledem proměnil Hodan. Do zbytku první půle jsme si ještě vypracovali pár šancí, které jsme bohužel neproměnili.
Hned v úvodu druhé půle jsme na soupeře vlítli a po náhrávce Vevery,  krásně přehodil z hranice ,,šestnáctky,, golmana hostí Pešek a zvýšil na 2:0. Další gól na sebe nenechal dlouho čekat. Po výkopu od brány a následném prodloužení Kapitána se řítil sám na bránu Šlancar a nemýlil se. Na konečných 4:0 zvyšoval krásnou střelou z rohu velkého vápna Roškot, a připsal si již druhý gól za dorost. Ke konci zápasu si vypracoval soupeř vážnou šanci, ale tu a následnou střelu zlikvidoval náš golman.