Sparta Řevničov - SK Roztoky 1:0 (1:0)

23.03.2014 08:25:00

K prvnímu jarnímu zápasu v Řevničově jsme bohužel nastupovali pouze v 10 hráčích a s novým trenérem Honzou Řepou. 11. hráč přijel během prvního poločasu. Zápas jsme ovšem začali výborně a byli jsme to my, kdo dominoval začátku zápasu a měli jsme první šance. Soupeř však hru velmi rychle vyrovnal a začal hrozit.

V 15. minutě se mu také podařilo vsítit jediný gól zápasu. Na sebejistotě našich se projevil dobrý vstup do zápasu. Viděli jsme, že si věří a bylo to velmi znát na výkonu.  Naši se nebáli individuální hry, narážeček na jeden dotek, prostě úplně jiná hra od podzimu. Do konce zápasu bylo ještě několik vyložených šancí na obou stranách, ale branka již nepadla.

Nebudu se vyjadřovat k jednotlivým hráčům, protože všichni do jednoho nechali na hřišti všem a všem jim patří velký dík za přístup k zápasu, který oddřeli bez možnosti střídání. Škoda, že na některé se nemůžeme spolehnout a nechají odjet své kamarády v takto nízkém počtu. Fotbal je kolektivní hra a záleží na každém v týmu.

Také bych chtěl v tým

0/5 bodů (0 hlasování)
AUTODOPRAVA ČECH Roztoky METALCOM Kutná Hora AAC Pragocel Alchimica RECA Brno AR Brno Bláha s.r.o. Chladící věže Kala Miroslav Moravia Systems  hydrolink Město Roztoky Prockert & Hynek  Nouemont WebMotion.cz - internetová agentura                            ixis roztoky-pesek