Sokol Kosoř : SK Roztoky 2:5 (0:3)

03.06.2009 12:41:39

V sobotu 30.05.2009 v 17:00 se konal zápas 23.kola III.B třídy muži Branky: Sopko Karel 2x, Drbal Radek, Gabčo Martin, Čížek Milan V utkání dvou týmů ohrožených sestupem šlo o hodně, v případě výhry by se totiž Roztoky významně vzdálily sestupovým ...

V sobotu 30.05.2009 v 17:00 se konal zápas 23.kola III.B třídy muži

Branky: Sopko Karel 2x,  Drbal Radek, Gabčo Martin, Čížek Milan

V  utkání dvou týmů ohrožených sestupem šlo o hodně, v případě výhry by se totiž Roztoky významně vzdálily sestupovým příčkám a u domácí Kosoře tomu bylo naopak.
Herní kvalita však byla na straně hostí a to se projevilo hned v začátku utkání. Po několika minutách se hosté dostali do vedení (tradiční „pumelicí“ Čížka), které v první patnácti minutovce ještě zvýšili po gólech Sopka a Drbala a když v poločase svítil na světelné tabuli stav 0:3, zdálo se vše jasné.
Druhé půle pokračovala ve znamení té první, to znamená převaha hostí a dokonce gólově vyjádřená Sopkem. Dramatizace výsledku se domácím podařila v poslední půlhodince, když dvěmi góly dokázali snížit na 2:4, ovšem poslední slovo měli hosté díky gólu Gabča a dokázali tak na jaře již po sedmé bodovat.