Sokol Holubice - SK Roztoky 0:5 (0:2)

19.09.2011 18:10:25

Branky: Jakub Kapitan 2x, Petr Vevera, Richard Hodan, Michal Pešek Druhé kolo jsme zavítali na hřiště našeho dalšího rivala Holubic. Naši kluci po krasném vítězství nad Libčicemi byli zdravě nabuzeni i na tohoto soupeře. Začátek...

Branky: Jakub Kapitan 2x, Petr Vevera, Richard Hodan, Michal Pešek

Druhé kolo jsme zavítali na hřiště našeho dalšího rivala Holubic. Naši kluci po krasném vítězství nad Libčicemi byli zdravě nabuzeni i na tohoto soupeře. Začátek zápasu byl z naší strany trochu nejistý a hned z prvního zaváhání naší obrany jsme mohli inkasovat. Vojta Svoboda neodhadl míč, který ho následně přeskočil a útočník Holubic se řítil sám na našeho brankáře. Michal Zrůbek skvěle vyrazil míč, a po následném nastřelení našeho golmana, skončil míč v jeho rukavicich. Postupem času jsme začali ovládat hřiště a kombinovat a kdy dáme první gól byla jen otázka času. Nejvíce jsme hrozili ze standartních situací. Po faulu na Petra Veveru se ujal trestného kopu Jakub Kapitán. Po ukázkovém centru se prosadil hlavou na vzdálenější tyč Michal Pešek a nedal golmanovi žádnou šanci. Od této chvíle jsme vnesli klid a jistota do naší hry a soupeře jsme už k ničemu v prvním poločase nepustili. Po napadání Lukáše Strožíka se golmanovi Holubic nepovedl odkop a krásnou střelou z půlícího kruhu zvyšoval Petr Vevera na 2:0. Do poločasu jsme si ještě pár šancí vybojovali, ale jak se ve fotbale říká, spálili jsme je. Do druhého poločasu jsme nastoupili s velkou porcí sebejistoty a to se nám málem vymstilo. Po zaváhání Richarda Hodana se ocitl hráč Holubic sám před Michalem Zrůbkem, ale ten jeho střelu opět skvěle vyrazil a poté Michal Seidl uklidil míč do zámezí. Po pěkné akci Vevery a následné nahrávce na Jakuba Kapitána, zvyšuje Kapitán střelou pod rukou brankáře již na 3:0. Po tomto gólu jsme složili soupeře na kolena. Při závaru před brankou soupeře zakončoval do prázdné branky Strožík a obránce hostů vykopl míč za brankovou čarou, bohužel, gól nebyl uznán, ale z následného centru zavěsil hlavou Richard Hodan - 4:0. Po nádherné přihrávce Michala Seidla na Jakuba Kapitána a odstavení hráče Ondrou Hodanem se ocitl Kapitán sám před brankářem a nemýlil se. Do konce zápasu se už nic nestalo.
Těšíme se na další zápas našich dorostenců příští týden doma a doufáme že přijde co nejvíce fanoušků.