SK Roztoky - Zvole 3:1(2:1)

27.10.2012 08:20:00

Branky: Pearse 2×, Novotný Tom
I v tomto utkání naši borci uhráli plný počet bodů a dokazují, že v této sezoně budeme útočit na příčky nejvyšší. Bohužel nám opět scházelo několik opor a tak byl povolán Kubík Záhoř, který dokázal, že v družstvu mladších žáků mu to svědčí a předvedl kvalitní výkon.

Tentokrát se soupeř neuchýlil pouze k obraně a tak byli vidět z obou stran kvalitní kombinace. Jako první se po úniku z pravé strany tvrdou střelou prosadil Tomík Novotný a nasměroval nás k vítězství. Soupeř sice zazlobil vyrovnávací brankou, ale nic víc jsme mu již nedovolili a když Kryštof Pearse proměnil trestný kop a další střelu ze střední vzdálenosti namířil přesně k tyčce soupeřovi branky bylo o výsledku rozhodnuto. Za zmínku určitě stojí i nastřelené břevno a tyč Tomíkem Novotným, který hrál s velkou chutí a pěkná akce Jakuba Smítky, kdy se krásnou kličkou zbavil obránce a jeho křížnou střelu brankář konečky prstů vytáhl na roh.

0/5 bodů (0 hlasování)
AUTODOPRAVA ČECH Roztoky METALCOM Kutná Hora AAC Pragocel Alchimica RECA Brno AR Brno Bláha s.r.o. Chladící věže Kala Miroslav Moravia Systems  hydrolink Město Roztoky Prockert & Hynek  Nouemont WebMotion.cz - internetová agentura                            ixis roztoky-pesek