SK Roztoky : Zbuzany B 4:1 (2:0)

01.09.2012 11:54:00

Branky:  Doležal, Machač, Kořínek Michal, Vlček

První domácí zápas jsme přivítali tým Zbuzan  B. Na kvalitně připraveném trávníku jsme od začátku předváděli pěknou kombinační hru.

V průběhu poločasu jsme si vypracovali spoustu šancí, ale buď nás vychytal dobře chytající brankář hostů, nebo jsme netrefovali bránu. Prosadili jsme se až z pokutového kopu, který s přehledem proměnil Doležal. Zanedlouho jsme se radovali podruhé, kdy se po standardní situaci prosadil Machač. A tak poločas skončil 2:0.

V druhém poločase nás v tlaku přibrzdilo snížení Zbuzan na 1:2. Chvilku nám trvalo, než jsme se opět srovnali a pokračovali v naší hře. Uklidnění přišlo až po třetí brance, kdy se prosadil Kořínek Michal. Čtvrtou branku přidal po krásné individuální akci Vlček. A tak utkání skončilo naším vítězstvím 4:1.