SK Roztoky - Vyšehrad 1:6 (1:1)

01.12.2012 11:59:00

Branka: Filip Vondra
Do prvního zápasu zimního turnaje pořádaného Admirou Praha jsme nastoupili proti týmu Vyšehradu, který ve své kategorii hraje první žákovskou ligu.  Gól jsme mohli obdržet poměrně velmi brzo (5. minuta?), kdy po nedorozumnění brankáře se stopery soupeřův útočník nastřelil tyč. Míč se dokutálel okolo brankové čáry až k tyči druhé a zde naštěstí náš druhý stoper vyhrál sprinterský souboj a míč uklidil na poslední chvíli na roh. Zhruba po 10 minutách hry po hezké akci vsítil první gól turnaje Filip Vondra a vedli jsme 1:0.

Naši hráli dobře, ale soupeř byl přece jen kvalitnější a měl více ze hry. Po jedné z mála gólových akcí se podařilo vyrovnat na 1:1. S tímto výsledkem jsme odcházeli do šaten, tedy lépe řečeno na lavičku. Klukům nebylo o přestávce v podstatě až na pár drobností co vytknout. Ve druhém poločase měl soupeř opět územní převahu, ale obrana ho do žádných tutovek nepouštěla. I my jsme měli pár šancí, ale bohužel chyběl vždy pověstný poslední krůček. Ke konci zápasu docházely našim síly a hra se přitvrdila. To nás vyvedlo z koncentrace v posledních 11 minut se proměnilo va střelnici a my dostali 5 gólů.
Výsledek sice vypadá hrozivě, ale naši naprostou většinu zápasu byli rovnoceným soupeřem. Že v záveru došly síly se není co divit a kluci mohou „poděkovat“ svým „kamarádům“, kteří je vypekli a na posledních chvíli oznámili, že na zápas nejedou. Pánové opravdu „děkujem“ :(. Celý zápas jsme tak museli odehrát bez střídání, včetně Kryštofa Pearse z mladších žáků a Tomíka Novotného z přípravky. Jmenovitě za výkon nebudu nikoho vyzdvihovat, protože opravdu každý nechal na hřišti vše dle svých možností. Tentokrát opravdu KLUCI DĚKUJEM !

Sestava: Novotný M. – Vondra, Juráček, Dalihod, Novák – Faměra, Pearse, Mader, Novotný T., Roškot – Čermák
Náhradníci: 0 (slovy nula) :(