SK Roztoky - Všenory.Řevnice 4:1 (0:1)

11.11.2012 19:23:00

Branky: Pearse, Novotný T., Smítka 2×
Další utkání a opět vítězství a další totální defenzíva soupeře. Obehraná písnička tohoto soutěžního ročníku pokračuje, soupeř přijel v hojném počtu 12 hráčů a s urostlým gólmanem. Již od začátku utkání bylo jasné, že bude pouze bránit a útočná část se omezí pouze na dlouhé nakopávané balóny. Naši chlapci předváděli svou hru s kvalitní rozehrávkou do křídel a snahou o zakončení.

V prvním poločasu jsme se po pěkných akcích dostávali ke střelbě a ke standartním kopům, které jsme zakončovali do horní poloviny brány a s tím si brankář uměl poradit. Když naší obranou propadl jeden dlouhý nákop, dostal se soupeř k samostatnému úniku, který chladnokrevně proměnil a ujal se vedení. O přestávce jsme si jasně řekli, že musíme zakončovat po zemi. Bylo to jediné co se našim dalo vytknout a jelikož si hoši vzali slova trenéra k srdci, tak jsme utkání nakonec dovedli do vítězného konce. Kluci si vyzkoušeli, že překonávat urputnou obranu neni nic jednoduchého, ale trpělivou kombinační hrou se to nakonec podaří. V posledním kole nás čeká soupeř nejkvalitnější z PFA, k utkání cestujeme společně se staršími žáky autobusem a tak zveme všechny rodiče a fanoušky na dvojzápas našich žáků, ke kterému mohou cestovat spolu s námi do Štěchovic a Hvozdnic. 

0/5 bodů (0 hlasování)
AUTODOPRAVA ČECH Roztoky METALCOM Kutná Hora AAC Pragocel Alchimica RECA Brno AR Brno Bláha s.r.o. Chladící věže Kala Miroslav Moravia Systems  hydrolink Město Roztoky Prockert & Hynek  Nouemont WebMotion.cz - internetová agentura                            ixis roztoky-pesek