SK Roztoky - Všenory 11:3 (7:0)

30.09.2012 19:53:00

Branky: 4× Chládek, 3× Ridzák Jonáš, 3× Ridzák Jakub, 1× Král
Ve čtvrtém zápase jsme narazili na v minulých kolech ostře pálící tým Všenor, který  bohužel nepřijel kompletní,  což bylo patrné při pohledu na jejich střídačku, kde byl jediný hráč. Do naší sestavy se vrátili Martin Chládek a Tomáš Novotný a na hře to bylo znát. Chyběl jen s angínou ležící Tobík Pařízek. Debut si v bráně odbyl Vojta, který předvedl pár pěkných zákroků a ve svém odchytaném poločase udržel čisté konto.

První poločas skončil 7:0, kdy od začátku bylo vidět, že kvalita je spíše na naši straně. I přesto ale nemůžeme být s výkonem zcela spokojeni. Hra byla rozháraná, v některých situacích, hlavně v rozehrávce, chyběl klid a fotbalové řešení. Proto jsme si museli o půli některé věci vysvětlit a ujasnit.

A to nám pomohlo do půle druhé, kterou jsme vyhráli 4:3. Sice jsme vstřelili o 3 branky méně než v prvním poločase a o 3 více dostali, ale kluci více plnili to, co po nich chceme a rozehrávka se také zlepšila, zápas jsme si pohlídali a zvítězili tak celkově 11:3. Musím se ale pozastavit nad děním po prvním a druhém inkasovaném gólu, kdy naši kluci doslova zasypali nadávkami  v brance chybujícího Sašu Fišmana. Je to fotbal, chybu udělá každý, ale reakce týmu rozhodně nebyla v pořádku. Toto už se nesmí opakovat!!!  Musíme si uvědomit, že jsme tým a všichni táhneme za jeden provaz, což jsme museli klukům po skončení utkání důrazně připomenout.

Jinak musím kluky za výkon pochválit. Myslím, že jsme předvedenou hrou opět potěšili přítomné a fantasticky podporující rodiče. Jsme rádi, že i po čtvrtém kole jsme stoprocentní. Tento fakt nám musí dodat chuť do další práce. Další zápas je na programu v sobotu v 9:00 v Jesenici. Takže se na to přes týden připravíme a doufám, že si připíšeme další vítězství.

Sestava: Vojta – Záhoř, Novotný, Ridzák Jonáš – Chládek – Ridzák Jakub ©
Náhradníci: Fišman, Turner, Král, Běhounek

3.5/5 bodů (2 hlasování)
AUTODOPRAVA ČECH Roztoky METALCOM Kutná Hora AAC Pragocel Alchimica RECA Brno AR Brno Bláha s.r.o. Chladící věže Kala Miroslav Moravia Systems  hydrolink Město Roztoky Prockert & Hynek  Nouemont WebMotion.cz - internetová agentura                            ixis roztoky-pesek