SK Roztoky - Vestec B 7:2 (2:2)

24.09.2012 11:38:00

Branky: 2× Ridzák Jonáš, 2× Ridzák Jakub, 1× Král, Novotný, Záhoř

Ve třetím kole jsme s výhodou domácího prostředí a s opět fantastickou podporou rodičů nastoupili proti Vestci B, který nám zatím ze všech podzimních soupeřů nejvíce zatopil a nebýt na začátku pár dobrých zákroků Saši Fišmana, mohli jsme dotahovat třígólové manko.

Bohužel jsme se museli obejít bez letní posily Martina Chládka a Tomíka Novotného, který hodinu po poledni hrál zápas za Motorlet  a tak dorazil až na závěrečnou čtvrthodinku. Jinak byla sestava beze změny. Šanci tak dostali někteří kluci z mladší přípravky, které musím pochválit za bojovnost a přístup.

První poločas byl spíše o boji než o fotbale. Absence Chládka a Novotného byla trošku znát. Jako by jsme zapomněli co vlastně chceme hrát. Málo přihrávek, málo fotbalových akcí tedy to, co se nám první dva zápasy dařilo a čím jsme bavili ochozy. Co se, ale klukům nedalo vytknout byl přístup.  I přesto, že se nedařilo tak kluci bojovali, chtěli hrát. První poločas skončil 2:2. Po poločasové krátké poradě se obraz hry ve druhém poločase výrazně zlepšil a to i díky Novotnému, který po příjezdu ihned nastoupil na pozici stopera a přinesl do zápasu více fotbalového řešení. Ostatní kluky to nakoplo a posledních 15 minut byl k vidění přesně ten fotbal, který chceme. Kontrolovali jsme hru, přihrávali si a dali i nějaké ty góly. Konkrétně 5 a vyhráli jsme tak 7:2.

Po třech zápasech jsme stále stoprocentní, ale nutno dodat, že teď nás čekají dva těžší soupeři, kteří nás doopravdy prověří. Kluky musím pochválit hlavně za druhý poločas, kdy se fotbalem bavili a výrazně se fotbalově zlepšili, doufám, že si to přeneseme i do utkání proti Všenorům, který je na programu příští neděli doma ve 14:00, očekáváme těžký zápas. Chválím i rodiče za to, že přišli, zůstali a hnali kluky za vítězstvím, je to pro nás moc důležité a podpory si vážíme.

Sestava: Fišman – Záhoř, Turner, Ridzák Jonáš – Ridzák Jakub ©- Král

Náhradníci: Běhounek, Demeter, Ošťádal, Růžička, Gebelt