SK Roztoky – Mníšek pod Brdy 6:12

16.10.2012 11:22:00

Branky: 2× Záhoř, 2× Chládek, 1× Novotný, 1× Ridzák Jakub

V šestém kole k nám k dlouho očekávanému utkání přijel soupeř z Mníšku a poprvé jsme vyšli bodově naprázdno.  Soupeř se prezentoval podobným herním stylem soustředěným na práci s míčem a přihrávky.  K vidění byl hezký zápas plný gólů, ve kterém nás Mníšek fotbalově přehrál, což ukázalo, že nás čeká hodně práce. I přesto pozorujeme u celého týmu zlepšení. Takovéto zápasy klukům jenom prospějí.

Zápas začal slibně, protože jsme brzo vedli 1:0 a o pár minut později i 2:1. Pak už jsme bohužel pouze dotahovali a poločas nakonec skončil vedením Mníšku 3:7. Za přístup musím kluky pochválit, protože přistoupili k utkání zodpovědně a od první minuty jezdili. Bohužel se nám příliš nedařilo to, co je naším cílem a to hra s míčem. Balon nám často uskakoval. Nedokázali jsme si 2× za sebou přihrát či rychle vyřešit některé situace.

Kluky jsme o přestávce povzbudili a na začátku druhé půle jsme snížili na 4:7. Poté přišel tlak, ve kterém jsme neproměnili pár slibných šancí. Soupeř nám po tlaku vstřelil 2 branky na 4:9 a to už bylo na zvrácení moc. Konečný stav byl 6:12.

Jak jsem již řekl, kluky musím pochválit. U této věkové kategorie jde především o rozvoj a ne až tak o výsledky. Kluci musí co nejvíc hrát, mít u nohy balon a hlavně chtít se zlepšovat. Tento zápas ukázal, že máme mezery, a že máme na čem pracovat. Jsem také rád, že kluci vzali porážku sportovně. Příští týden nás čeká poslední podzimní kolo a to v sobotu v 10:00 v Červeném Újezdě. Bude to další těžký zápas a tak pojďme podzim zakončit vítězně. Děkujeme všem, kteří v neděli fandili.

Sestava: Fišman – Turner, Novotný, Ridzák Jonáš – Chládek – Ridzák Jakub ©

Náhradníci: Běhounek, Záhoř