SK Roztoky – Černošice 1:1 (0:1)

05.05.2013 11:50:00

Branka : Jakoubek

V sobotním duelu nás čekal velmi silný soupeř z Černošic. V podzimním zápase hraném u soupeře jsme výkonnostně propadli a prohráli 7:2, i přes absenci některých opor ( Faměra, Gaislová , Buchta) jsme opět doplněni o mladší žáky nastoupili k zápasu se 13 hráči. Hned úvod zápasu naznačil , že nás nečeká nic jednoduchého , soupeř dobře kombinoval avšak naši hráči pracovali v obraně ostražitě. Postupem času začalo diktovat tempo mužstvo Roztok. Po několika kombinacích především po levé straně , nám chyběla větší přesnost ve finální fázi. Bohužel na konci poločasu přišel trest , po naší zbytečné ztrátě balonu na soupeřově půli , chybnému přebrání soupeřova hráče , se po dlouhém balonu řítil útočník hostů sám na našeho brankáře 0:1, ihned po tomto gólu přišel poločasový hvizd.

V poločasové přestávce si v kabině nejdříve vzal slovo kapitán Dalihod, tým zburcoval , poté přišlo několik taktických pokynů od trenérů , s tím že nemá cenu věšet hlavu a s výsledkem něco udělat. Ihned od úvodního hvizdu jsme převzali aktivitu a kontrolovali hru. Po jednom z několika faulů okolo půle hřiště přišel dlouhý balon do vápna , chyba hostujícího brankáře , který nastřelil Kubu Jakoubka a od něj se balon odrazil do sítě 1:1. I po tomto gólu jsme nadále byli aktivní a odhodlaní zápas vyhrát. Přesto nás v několika situacích musel podržet brankář Matěj Novotný. V závěrečném tlaku už jsme bohužel nepřidali rozhodující gól a tak jsme se se soupeřem rozešli, v našem nejlepším zápase sezony, smírně 1:1