SK Roztoky : Tursko 5:5 (3:2)

10.06.2011 11:27:03

Branky: M.Kořínek 2x, Čížek 2x, Drbal Ve 24. kole soutěže jsme přivítali tým Turska. Jelikož se střetl první a druhý tým soutěže dal se očekávat zajímavý zápas. Již v prvních minutách zápasu jsme zahodili velkou š...

Branky: M.Kořínek 2x, Čížek 2x, Drbal

Ve 24. kole soutěže  jsme přivítali tým Turska. Jelikož se střetl první a druhý tým soutěže dal se očekávat zajímavý zápas.

Již v prvních minutách zápasu jsme zahodili velkou šanci, kdy M.Kořínek z dobré pozice trefil pouze náruč brankáře. Poté přišli chvilky pro hostující tým. Z první vážnější akce  nás hosté zaskočili a skórovali - 0:1. O pár minut později se nám podařilo vyrovnat. Doležal našel pěkným centrem P.Kořínka, který  balon připravil pro  lepe stojícího bratra Michala a ten nadvakrát skóroval 1:1. Natož hosté odpověděli. Nedorozumění naší obrany využil hostující útočník a opět strhnul vedení na svojí stranu 1:2. Divoký zápas dále pokračoval . Po standardní situaci domácích se míč odrazil k Čížkovi, který z hranice pokutového území balón  uklidil do hostující brány 2:2.

Další vydařená akce z levé strany přinesla branku. Doležal posla přesný centr na M.Kořínka a ten nezaváhal 3:2. Tento stav vydržel až do konce prvního poločasu.

Druhy poločas byl stejně bláznivý jako první. Hned v úvodu se nám podařil náskok zvýšit., když  parádní střelou do šibenice se prezentoval Čížek 4:2. I při tomto stavu hosté nepřestali bojovat a opět se jim podařilo snížit na 4:3. Gólová přestřelka dále pokračovala. Když Drbal patnáct minut před  zvyšoval na 5:3 zdálo se, že zápas již nemůžeme ztratit. Bohužel nebylo tomu tak. Hosté ještě dvakrát využili chyb našich fotbalistů a srovnali na konečných 5:5.

Rád bych touto cestou ještě poděkoval  za celý náš tým všem členům oddílu za super podmínky, které nám po celou dobu připravovali a v neposlední řadě všem fanouškům co nás chodili podporovat.