SK Roztoky - Tuchoměřice 1:1 (0:1)

07.06.2010 08:52:37

Branka: Ríša Hodan K předposlednímu jarnímu zápasu nastoupili naši dorostenci proti Tuchoměřicím. A opět notně posíleni o kluky z žáků. Vstup do utkání se lépe podařil hostům – lépe kombinovali a zatlačili naše mužstvo do...

Branka: Ríša Hodan

K předposlednímu jarnímu zápasu nastoupili naši dorostenci proti Tuchoměřicím. A opět notně posíleni o kluky z žáků. Vstup do utkání se lépe podařil hostům – lépe kombinovali a zatlačili naše mužstvo do defenzívy. Výsledkem jejich snahy však byla pouze jediná střela se kterou si náš brankář snadno poradil.
0/5 bodů (0 hlasování)
AUTODOPRAVA ČECH Roztoky METALCOM Kutná Hora AAC Pragocel Alchimica RECA Brno AR Brno Bláha s.r.o. Chladící věže Kala Miroslav Moravia Systems  hydrolink Město Roztoky Prockert & Hynek  Nouemont WebMotion.cz - internetová agentura                            ixis roztoky-pesek