SK Roztoky - Tatran Rakovník 6:2 (1:1)

01.05.2013 20:48:00

Branky: 2× Hadáček, 2× Hodan, 2× Preissler
Do utkání jsme vstupovali velmi namotivováni, protože podzimní duel, který se konal v Rakovníku jsme hrubě nezvládli a prohráli 1:7. Odvetu jsme chtěli zvládnout o hodně lépe!

Do utkání jsme vstoupili aktivně, vytvářeli jsme si šance, ale bohužel jsme nevstřelili vedoucí gól. Soupeř z ojedinělé akce vybojoval rohový kop a z toho uděřil – 0:1 pro hosty. Byli jsme jak opaření, soupeř se začal více dostávat do hry, začal zachytávat naše přihrávky a bylo trošku vidět, že naši hoši jsou zaskočeni vstřeleným gólem.
Těsně před přestávkou se přeci jen poštěstilo! Tečovaná střela zapadla za záda gólmana, prosadil se Richard Hodan – 1:1.

Přestávka jakoby určila, kdo z toho zápasu vyjde jako vítěz. Po přestávce jsme opět do poločasu vstoupili aktivně a tentokrát jsme z toho vytěžili gól! Snášející se centr sklepl do vápna pro nabíhajícího hráče Kapitán svými zády. Nabíhající hráč pak už neměl problém gólmana překonat – 2:1.
Potom trenéři měli velmi šťastnou ruku při střídání! Do hry se podíval David Preissler, přezdívaný Prznic, a co se začlo dít na hřišti po jeho příchodu, tak to nečekal zřejmě ani největší optimista! Přišla přihrávka ze strany na Prznice, který nechytatelnou levačkou nedal brankaři šanci – 3:1.
Poté hosté využili zaváhání našeho brankáře a snížili na 2:3. To bylo ale z jejich pohledu vše.
Slovo si vzal opět Prznic, který svým druhým gólem v zápase rozšířil svůj střelecký účet. Do konce zápasu se ještě prosadil Hadáček a Hodan!

Díky tomuto vítězství držíme krok s čelem tabulky, který se nám pomalu ale jistě začíná přibližovat!