SK Roztoky - Sokol Tuchoměřice 22:2 (11:0)

10.09.2012 08:33:00

Branky:  5× Ridzák Jonáš, 5× Ridzák Jakub, 5× Chládek, 3× Záhoř, 2× Král, 1× Turner, 1× Novotný

V rámci prvního kola naší soutěže k nám přijel soupeř z Tuchoměřic. Do zápasu jsme vstoupili plni očekávání, které přináší každý vstup do sezony. S jasně daným systémem na hru s balonem se spoustou přihrávek, který jsme během letního soustředění pilovali, jsme vlétli do zápasu a od začátku to neslo své ovoce.

První góly přišly velmi brzy a tak v 5. minutě už bylo, dá se říct rozhodnuto. Po 1. poločase svítilo na ukazateli pro nás příznivé skóre 11:0. Nutno říci, že i díky výškové převaze a větší kvalitě na naší straně. I přesto kluci z Tuchoměřic zaslouží obdiv za bojovnost a chuť do hry. Leckterý dospělý by to po 11-ti gólovém manku zabalil, kluci ale makali dál a odměnou jim byly dva vstřelené góly ve druhém poločase. My jsme jich dali dalších 11 a tak po konečném hvizdu činilo skóre 22:2.

Kluci hráli to, co jsme chtěli a cca 30 diváků se muselo fotbalem bavit. Bavili se i kluci, hezké akce zakončené góly nebo fotbalově vyřešené věci na naši půli v úzkých situacích.  To vše za krásného skoro až letního počasí bylo v utkání viděno.  Jsme rádi, že kluci i za vysokého stavu chtěli hrát jako tým, místo bezhlavého útočení či sólování kontrolovali zápas přihrávkami. Stále je však co zlepšovat a vylaďovat. Určitě přijdou těžší soupeři, kteří nás prověří. Proto s chutí do další práce. Děkujeme rodičům a přítomným členům vedení za podporu a to nejen při zápase a zároveň doufáme, že nám dnešní kulisu vytvoříte i v dalších, nejen domácích zápasech. Další zápas je 16.9. od 10:00 v Dobrovízi.

Sestava: Novotný  © – Záhoř, Turner, Ridzák Jonáš – Chládek – Ridzák Jakub

Náhradníci: Král, Běhounek