SK Roztoky : Sokol Středokluky 1:0 (1:0)

28.05.2009 21:58:46

V sobotu 09.05.2009 v 17:00 se konal zápas 20.kola III.B třídy muži Branka: Sopko Karel V utkání dvou rozdílných poločasů Roztoky nakonec se štěstím získaly velmi důležité tři body, díky kterým se poprvé odpoutaly ode dna tabulky...

V sobotu 09.05.2009 v 17:00 se konal zápas 20.kola III.B třídy muži

Branka: Sopko Karel

V utkání dvou rozdílných poločasů Roztoky nakonec se štěstím získaly velmi důležité tři body, díky kterým se poprvé odpoutaly ode dna tabulky. V první části domácí soupeře přehrávali a chvilkami ho ani nepouštěli na vlastní polovinu. Bohužel vše se ale odehrávalo před vápnem soupeře a bez střeleckého zakončení. Do jediné vážnější šance se dostal Sopko a chladnokrevně zakončil. Ve druhém poločase domácí přestali postupně zcela hrát a hosté toho málem využili. Na konci utkání nejprve nechali vyniknout brankáře Lyznyka a poté neuvěřitelně zahodili obrovskou šanci. Domácí se nakonec v samotném závěru dostali do několika přečíslení otevřené obrany hostí, ale bez výrazného efektu.