SK Roztoky : Sokol Dobříč 1:0 (0:0)

03.06.2009 12:29:54

V sobotu 23.05.2009 v 17:00 se konal zápas 22.kola III.B třídy muži Branka: Král Václav Soupeř z Dobříče se pohyboval v horní polovině tabulky a dokázal doma porazit i Jíloviště, přesto si domácí dělali zálusk na tříbodový zisk, aby se tak vzdálili sestupovým místům...

V sobotu 23.05.2009 v 17:00 se konal zápas 22.kola III.B třídy muži

Branka: Král Václav

Soupeř z Dobříče se pohyboval v horní polovině tabulky a dokázal doma porazit i Jíloviště, přesto si domácí dělali zálusk na tříbodový zisk, aby se tak vzdálili sestupovým místům. V prvním poločase byla hra relativně vyrovnaná, i když Roztoky působili jako lepší tým. Svojí aktivitou se více dostávali před branku soupeře a postupně mohli střílet Král i Gabčo, ale v poslední chvíli jim v tom zabránili hostující obránci. Hosté působili fotbalově, ale soustředili se na bránění podnikali spíše rychlé protiútoky. Naštěstí je nedokázali efektivně využít a nebo byl na místě domácí brankář Lyznyk.
Do druhého poločasu musel vystřídat zraněný Drbal, přesto domácí pokračovali v aktivní hře a odměnou jim byla, po pěkné akci na jeden dotek, vedoucí branka z kopačky Krále. To hosty přeci jen nabudilo a tlačili se více dopředu, ovšem přes obranu a brankáře domácích se neprosadili. Byli to naopak Roztočtí, kteří se mohli do otevřené obrany několikrát prosadit. Všechny protiútoky však ztroskotaly na finální přihrávce či přesnosti střely a tak utkání nakonec skončilo rozdílem jednoho gólu, což nikomu nevadilo, protože velmi důležité tři body zůstaly doma!