SK Roztoky - SK Kazín 2:1 (1:0)

29.09.2011 21:47:44

Branky: Michal Pešek, Jakub Kapitán Ve třetím kole zavítali na naše hřiště dorostenci týmu SK Kazín. Do zápasu jsme vstupovali jako vedoucí tým tabulky a Kazín se stejným bodovým ziskem z druhého místa. Od první minuty bylo na o...

Branky: Michal Pešek, Jakub Kapitán

Ve třetím kole zavítali na naše hřiště dorostenci týmu SK Kazín. Do zápasu jsme vstupovali jako vedoucí tým tabulky a Kazín se stejným bodovým ziskem z druhého místa. Od první minuty bylo na obou mužstvech patrné, že se oťukávají a čekají s čím přijde soupeř. Postupem času jsme přebrali kontrolu nad hrou a začali si vytvářet šance, které jsme bohužel neproměnili. Po skvělém napadání se Pešek ocitl sám před brankářem a nemýlil se gólem do šatny.

Ve druhé půly se hra opět vyrovnala a soupeř se začal dostávat k zakončení. Po chybě v naší obraně a neobsazení volných hráčů vyrovnali hosté na 1:1. Poté se hosté opět zatáhli a braníli remízu. Po faulu na rohu velkého vápna se postavil k trestnému kopu J. Kapitán a krásnou střelou do zadní šibenice zvýšil na 2:1 v náš prospěch. Chvilku před koncem zápasu šel hostující útočník sám na naší bránu a po střetu s gólmanem byli oba odvedeni ze hřiště a rozhodčí vzhledem k této situaci ukončil zápas. Díky třetímu vítězství jsme se osamotili na čele tabulky. Další zápas odehrajeme opět na domácím hřišti proti soupeři z Černošic.