SK Roztoky - SK Hudlice 1:5 (1:3)

18.09.2014 14:49:00

Branka : Soják Jakub

Ve 4. kole přivítali na svém hřišti naši dorostenci tým SK Hudlice, soupeře se  kterým jsme v loňské sezóně nehráli, neboť tento tým hrál v jiné skupině 1.A třídy. Utkání, které se hrálo za neustálého drobného deště se našemu mužstvu moc nepodařilo. Už od začátku utkání jsme prohrávali, když jsme dostali branku hned z první střely na bránu, v 10. minutě jsme prohrávali již 0:2.

V průběhu prvního poločasu se nám podařilo zásluhou Kuby Sojáka snížit na 1:2. Do poločasu jsme však inkasovali ještě jednu branku a do kabin jsme odcházeli za stavu 1:3. V kabině nechybělo odhodlání s výsledkem ve druhém poločase ještě něco udělat. Ale bohužel ve druhém poločase jsme inkasovali ještě dvakráte, a konečný výsledek byl 1:5. Nezbývalo než soupeři pogratulovat za výkon, který na našem hřišti předvedl, protože musíme sportovně přiznat, že mužstvo Hudlic bylo po celé utkání lepším mužstvem a zaslouženě zvítězilo.  Je potřeba se z této porážky oklepat, protože už v sobotu hrajeme zápas dalšího kola, tentokráte zajíždíme n a hřiště Tuchlovic, hraje se v sobotu dne 20.9.14 od 10.30 hodin. Držte nám palce, nebo lépe pojeďte nás podpořit na hřiště druhého týmu tabulky.