SK Roztoky - SK Černošice 4:1 (2:0)

06.10.2011 21:37:14

Branky: Strožík, Pešek, Kapitán, Roškot V dalším utkání zavítal na naše hřiště tým z Černošic. Od první minuty jsme soupeře přehrávali a nepustili ho na naší půlku. Po výkopu od brány a prodloužení Šlancara se ocitl sá…

Branky: Strožík, Pešek, Kapitán, Roškot

V dalším utkání zavítal na naše hřiště tým z Černošic. Od první minuty jsme soupeře přehrávali a nepustili ho na naší půlku. Po výkopu od brány a prodloužení Šlancara se ocitl sám před brankářem Strožík a prvním gólem v sezoně se nemýlil. Po krásném centru Kapitána nekompromisně hlavičkoval Pešek a zvýšil gólem do šatny na 2:0.
Ve druhé půli byl ve vápně důrazný Kapitán a dal již svůj čtvrtý gol za dorost. Po soupeřově trestném kopu a následujíci ruce ve zdi byla proti nám odpískána penalta a soupeř snížil na 3:1. Po dlouhém nákopu na střídajícího Roškota a špatném výběhu soupeřova golmana zakončil z těžké pozice do prázdný brány Roškot. Po čtyrech zápasech jsme stále neporaženi. Doufejme že to tak zůstane po zbytek sezony.