SK Roztoky – Rudná 1:3 (0:2)

29.06.2010 08:55:43

Branka: Václav Král Proti prvnímu mužstvu tabulky se nedal očekávat žádný překvapivý výsledek. Přesto musím naše hráče pochválit za přístup a bojovnost v celém zápase. Fotbalové kvality byly ovšem na straně soupeře. Přesv...

Branka: Václav Král

Proti prvnímu mužstvu tabulky se nedal očekávat žádný překvapivý výsledek. Přesto musím naše hráče pochválit za přístup a bojovnost v celém zápase. Fotbalové kvality byly ovšem na straně soupeře. Přesvědčili jsme se, že se dá hrát poměrně slušný zápas i s daleko fotbalovějším soupeřem. Pro nás tato porážka znamená, bohužel, téměř stoprocentní jistotu sestupu do IV.třídy.
0/5 bodů (0 hlasování)
AUTODOPRAVA ČECH Roztoky METALCOM Kutná Hora AAC Pragocel Alchimica RECA Brno AR Brno Bláha s.r.o. Chladící věže Kala Miroslav Moravia Systems  hydrolink Město Roztoky Prockert & Hynek  Nouemont WebMotion.cz - internetová agentura                            ixis roztoky-pesek