SK Roztoky - Rudná 0:0 (0:0)

22.10.2010 08:21:54

V neděli jsme nastoupili k zápasu o první místo ve skupině na domácím hřišti proti tradičními rivalovi z Rudné. První zápasu v Rudné 3:2 jsme sice vyhráli, ale soupeř nás předčil hrou a oba góly nám vsítil v prvních 5 minutác...

V neděli jsme nastoupili k zápasu o první místo ve skupině na domácím hřišti proti tradičními rivalovi z Rudné. První zápasu v Rudné 3:2 jsme sice vyhráli, ale soupeř nás předčil hrou a oba góly nám vsítil v prvních 5 minutách hry. Proto všichni hráči šli na hřiště s pokynem odpovědně plnit své úkoly od prvních minut. A nutno říci, že všichni svých úkolů ujali odpovědně a soupeře k ničemu nepustili. Dá se říci, že za celý první poločas šla na našeho brankáře Matěje Novotného pouze jedna střela, se kterou si výborně poradil. Naši se naopak hrnuli do útoku, ale bohužel se žádná z několika střel neujala. Druhý poločas probíhal v obdobném duchu, naší záloze ovšem docházeli síly a soupeř se dostal ke konci zápasu do několika vyložených šancí, které naštěstí neproměnil.
Tak jako v prvním zápase podali naši kluci výborný kolektivní výkon a je jim třeba poděkovat.