SK Roztoky - Psáry 2:1 (1:0)

22.04.2013 11:27:00

branky : T.Novotný , Svoboda

K třetímu zápasu jarní části jsme nastoupili proti týmu Psár. Jelikož v našem týmu máme pouze 10 hráčů jsme závislí na doplnění od Mladších žáků , a potřebujeme aby starší chodili pravidelně na zápasy.

I přes tři omluvenky jsme se sešli ve velkém počtu hráčů právě díky doplnění z mladších. První poločas se odehrával víceméně ve středu hřiště , naši chlapci měli více ze hry díky pohybu a hře po křídlech , přesně tak jak to chceme hrát. Po akci po levém křídle propadl balon k nejmladšímu členovi naší sestavy Tomáši Novotnému , který zkušeně „uklidil“ balon k levé tyči. 1:0 . Po tomto gólu jsme soupeře zmáčkli na jejich polovinu , druhý gól ale v prvním poločase nepadl.

Druhá půle začala stejně jako půle první , vcelku jsme ovládali míč , bohužel jen po soupeřovo vápno. Po dalším centru ze strany se dostal balon k Jakubovi Svobodovi ,který v první šanci zaváhal , dostal se ovšem k balonu znovu a napodruhé už se nemýlil. 2:0 . Tento gól nás paradoxně uspokojil a začal hrozit soupeř , hlavně přes jejich pravou stranu. Po špatné rozehrávce jinak velmi slušně hrající obrané řady a brankáře Matěje Novotného , přišel lob záložníka soupeře který zápas zdramatizoval. Naštěstí jsme již zbytek zápasu dohráli bez inkasovaného gólu.

Závěrem chci poděkovat všem mladším žákům kteří na zápas přišli a velmi slušně odehráli, přestože ihned po zápase odjížděli na zápas své soutěže.